''Dabl-dabl'' Vučevića, Marjanović 8 poena bez šuta, briljantni Jokić

Napisao:  Pročitano 222 puta sreda, 04 april 2018 09:53

Crnogorski NBA as Nikola Vučević ostvario je 'dabl-dabl' u sinoćnoj pobjedi Orlando Medžika nad Njujork Niksima rezultatom 73:97.

Vučko je za 20 minuta u igri upisao 11poena, 10 skokova i 4 asistencije, a zapažen u trijumfu bio je i Hrvat hezonja sa 19 koševa.

U poraženoj ekipi izdvojio se Hardavej sa 16 koševa.

L.A. Klipersi porazili su San Antonio 113:110, a interesantna podatak je da je srpski internacionalac, bivša ''mamuza'', a sada ''Kliper'' Boban Marjanović za 11 minuta u igri upisao 8 poena, bez upućenog šuta ka košu (8/10 bacanja).

Nikola Jokić je odigrao još jednu fantastičnu partiju, zabilježivši 30 poena, 7 asistencija i 6 skokova u pobjedi Denvera nad Indijanom 107:104, koja ''Nagetse'' održava u konkurenciji za mjesto u plej-ofu.

Odličan u porazu Sakramenta od Finiksa 97:94 bio je Bogdan Bogdanović, koji je postiga0 22 pogotka i 4 asistencije.