Đurišić sjajan u pobjedi 'buldoga'', Sekulić odličan u porazu Čestnata

Napisao:  Pročitano 623 puta nedelja, 23 novembar 2014 01:11

U NCAA D1 ligi, Džordžia Buldogsi zabilježili su drugi trijumf (uz jedan poraz) predvođeni crnogorskim reprezentativcem Nemanjom Đurišićem.

''Četvorka'' ''buldoga'' je u pobjedi protiv Troj Oulsa 80:62 zabilježila 17 poena i 3 skoka, uz odličan šut iz igre (6/10).

Slavila je i Kostal Karolajna protiv Kolumbija Internationala 80:62, uz 2 poena Lješkovića za samo 4 minuta u igri.

Binghempton Univerzitet je izgubio od Menhetna 63:78 i sad ima skor od tri neuspjeha i jednog trijumfa. Dušan Perović je bio solidan sa 9 poena i 3 skoka.

Đorđije Mumin nije dobio priliku da zaigra u trijmfu njegovog Univerziteta Centralna Florida nad Ekerdom 76:59.

Isti učinak kao i Lješković, imao je Aleksandar Dobrović u porazu njegovog Sautern Nju Hempšira (NCAA D2) od Sent Majklsa 64:61. Krilni centar Nju Hempšira je za četiri minuta u igri ubacio 2 poena (uz jedan skok)

Čestnat Hil koledž je i pretpio i drugi tijesan poraz, ovog puta od Liu Posta 56:55, ali je Crnogorac Filip Sekulić ostavio odličan utisak sa 14 pogodaka i 7 skokova.