Bamberg izjednačio protiv Radonjićevog Bajerna

Napisao:  Pročitano 422 puta četvrtak, 24 maj 2018 09:40

Košarkaši Bamberga izjednačili su na 1:1 u polufinalnoj seriji plej ofa Bundeslige. Bamberg je u drugom meču pobijedio Bajern našeg Dejana Radonjića 78:65.

Presudio je odličan šut domaćih za tri poena i pogođenih čak 13 trojki naspram samo tri koje su ubacili košarkaši Bajerna.

Tim iz Minhena se potpuno raspao u posljednjoj četvrtini u kojoj su dali svega šest poena, a porazu je kumovalo i to što su promašili čak 13 slobodnih bacanja!

Bajern je tokom prvog poluvremena imao i 13 poena viška – 31:18, ali su olako tu prednost ispustili i onda u drugom poluvremenu nijesu mogli da pariraju raspucanom rivalu.

Rajt je dao 22 poena, Lo je dodao 14 poena, Heket je postigao 11 poena uz po šest skokova i asistencija. Kaningem na drugoj strani 16, a Bartel 15 poena.

Bavarci su domaćini trećeg meča u subotu.