Radončić bolji od Radovića, Dubljević doprinio fenomenalnom šuterskom danu Valensije

Napisao:  Pročitano 395 puta utorak, 10 april 2018 09:10

Košarkaši Valensije porazili su u meču 26. kola ACB lige ekipu DELTECO GBC u gostima rezultatom 77:95.

'''Narandžasti'' su imali fenomenalno šutersko veče: ubacili su 22 trojke iz 37 pokušaja, od čega je crnogorski as Bojan Dubljević postigao 3.

Dubi je susret završio sa 13 poena i 4 asistencije, ali i, zanimljivo, nijednim skokom za 20 minuta u igri.

U okršaju crnogorskih reprezentativaca Real Madrid je savladao Obradoiro 78:65.

Dino Radončić je u pobjedničkoj ekipi upisao po 3 poena i asistencije i 5 skokova za 21 minut u igri, dok je na drugoj strani Radović zabilježio 9 poena i 4 uhvaćene lopte za nepunih 19 minuta.

Vladimir Golubović upisao je 6 poena i skok u porazu Betisa od Mursije 87:102, dok je Nikola Dragović ostvario učinak od 11 poena i 7 uhvaćenih lopti u neuspjehu Saragose protiv Huventuda 86:92.