Brutalno izdanje Ćalasana, odličan Dragičević

Napisao:  Pročitano 309 puta sreda, 28 mart 2018 17:31

Naši košarkaši imali su nekoliko odličnih izdanja u šampionatima Belgije, Poljske, Češke, Njemačke i Švajcarske, a evo injihovih učinaka:

Poljska, Zilona Gora poražena je pred svojim navijačima od Prokoma rezultatom 93:86. Vladimir Dragičević je u porazu odigrao odličnu rolu sa 18 poena i 4 skoka za 14 minuta provedenih u igri.

Vladimir Mihailović sa 16 poena, 3 skoka i 4 asistencije nije pomogao Ostendeu da izbjegne poraz od Šarloa 96:84.

Friburg, Slobodana Miljanića je rutinski savladao Lugano sa 84:71. Miljanić je pobjedi doprinio sa 2 poena i po skokom i asistencijom.

Starvings je bio bolji od Pule 95:92. Nemanja Ćalasan iz kola u kolo pokazuje da igra u životnoj formi (20 poena, 16 skokova i 6 asistencija) za ukupan idneks 40.

Njemački šampionat donosi poraz Bona od Fraport Skajlajnersa 79:75. Nemanja Đurišić je upisao 4 poena i 3 skoka.

Kolin je poražen na gostovanju Ostravi sa 85:79. Miloš Pajović je u porazu svoga tima zabilježio 4 poena i 2 skoka, dok je njegov saigrač Bojan Bakić ostao bez učinka za 6 minuta koliko je proveo na terenu.