Miranović sa 36 poena srušio Vlazniu, dobar debi Đukanovića u Sparsima

Napisao:  Pročitano 1176 puta ponedeljak, 05 mart 2018 21:04

Košarkaši Teute napravili su još jedan čudesan preokret u 11. Kolu albanske lige. Oni su u gostima nakon produžetka savladali skadarsku Vlazniu 84:76.

Najzaslužniji za pobjedu ekipe iz Drača bio je plejmejker iz Nikšića, Marko Miranović koji je u dodatnih 5 minuta ubacio 10 poena ( dvije trojke).

Miranović je meč završio sa 36 poena, 5 skokova i asistencija, te čak 8 ukradenih lopti.

On je 27 od svojih 36 poena ubacio u drugom poluvremenu i produžetku osvetivši se tako Vlazniji za poraz u Draču.

Milutin Đukanović debitovao je za ekipu Sparsa u pobjedi nad Zrinjskim 95:77. Cetinjanin je za 20 minuta provedenih na parketu postigao 13 poena, 3 skoka I 2 asistencije.

Bosna je na svom terenu savladala Vogošću 85:77 uz “dabl-dabl” učinak Maksima Šturanovića od 20 poena i 10 skokova.

Vršac je savladao Spartak 87:74. Kod gostiju odličan je bio Nikola Lučić sa 12 poena i 4 skoka.

Falko Vulkano je u neizvjesnom finišu pobijedio Kormend (83:79). Bjelopoljac, Miloš Borisov bio je odličan sa 15 poena, 9 skokova i 4 asistencije.

Temišvar je iznenadio Steauu u Bukureštu 84:79. Miloš Komatina pobjedi je doprinio sa 11 poena, 4 skoka i asistencije.