Pavićević: Katastrofalan start ključ poraza

Napisao:  Pročitano 215 puta nedelja, 04 novembar 2018 19:42

Košarkaši Mornara poraženi su večeras u Zagrebu od ekipie Cibone u meču 6. kola ABA lige, rezultatom 84:73.

Barani su katastrofalno ušli u meč, pa je Cibona povela 19:0. Pavićevićevi puleni su se vratili u igru, u posljednjoj četvrtini stigli i na -5 (66:61), ali su prilikom ''jurenja rezultata'' potrošili previše energije, pa nisu imali snage za završni udarac. Epilog - četvrti poraz.

"Čestitao bih ekipi Cibone i njihovom treneru na potpuno zasluženoj pobjedu. Nekako mi se činilo da su  jeviše željeli. Mi smo ušli u utakmicu katastrofalno i dozvolili ekipi Cibone u prvoj četvrtini da radi što god hoće u napadu. Tad nismo znali šta radimo,  baš ništa, počelo je neko ispucavanje za 3 poena i to je bio rezultat velikog vođstva Cibone koje se na kraju ispostavilo i bilo ključ ove utakmice''  - kazao je nakon susreta trener Barana Mihailo Pavićević.

Barani večeras nisu mogli da računaju na nova pojačanja pleja Brauna i centra Sanea, čiji će dolasci najvjerovatnije uzrokovati nove rezove u rostreru. Sudeći prema večerašnjoj minutaži glavni kandidati da im prepuste mjesta su Kerington i Mornar...