Ulcinj savladao Studentski centar

Napisao:  Pročitano 1650 puta Četvrtak, 16 Februar 2017 19:46

Košarkaši Ulcinja savladali su na svom parketu u meču 19. kola Prve A ERSTE lige ekipu Studentskog centra rezultatom 92:83.

U prvom poluvremenu vodila se ravnopravna borbe: oba tima su uz svoju korist riješila po četvrtinu, pošavši na odmor sa neriješenim rezultatom (43:43).

U nastavku susreta domaćin je pojačao ritam i stekao 6 poena viška (68:62), a bi se sredinom posljednjeg kvartala odlijepio na 10 poena razlike (75:65), već tada riješivši pitanje pobjednika.

Najebolji u pobjedničkom timu bio je Jeknić sa 23 poena, 7 asistencija i 6 skokova (indeks 31), a pratili su ga Latković sa 24 pogotka i 9 uspješnih proigravanja, te Šoković sa 15 i Kalezić sa 10 koševa.

U timu iz Podgorice istakao se Koljević sa 32 poena (8/12 za 3), a zapaženi su bili Bogojević sa 17 i Vuković sa 10 poena i 7 uhvaćenih lopti.