Sutjeska ubjedljiva protiv Danilovgrada

Napisao:  Pročitano 964 puta subota, 03 novembar 2018 20:43

Košarkaši Sutjeske stigli su do prve pobjede nakon što su rutinski savladali ekipu Danilovgrada rezultatom 91:64. Nikšićani se sada okreću ABA 2 ligi i gostovanju ekipi Rogaške.

Nikšićani su dominatno odigrali u prvom poluvremenu koje su dobili sa ubjedljivih 54:30, i to odmarajući nosioce igre Pavlićevića, Spasojevića i Lalovića

Sutjeska je u nastavku spustila gas zabilježivši pobjedu od 27 poena razlike (91:64).

Najefikasniji kod Sutjeske bili su Miloš Vujović i Ilija Goranović koji su postigli po 20 poena, Stefan Vuković dodao je 13 i Raičković 12, a sjajan je bio i Vulević sa po 10 poena i skokova i 7 asistencija.

Kod Danilovgrada najbolji je bio bivši košarkaš Sutjeske Nikola Đoković sa 25 poena, a pratili su ga Lalić sa 11 i Anđelić sa 10 pogodaka.