Ibar nakon preokreta savladao Studentski centar

Napisao:  Pročitano 662 puta subota, 31 mart 2018 22:42

Košarkaši rožajskog Ibra pobijedili su večeras u Podgorici ekipu Studentskog centra u meču 18. kola ERSTE lige rezultatom 76:79.

Neizvjesno je bilo u prvom poluvremenu, nakon kojeg su gosti imali poen viška (37:38).

Ipak, u trećem kvartalu domaćin je dodao gas i najvio drugu ovosezonsku pobjedu (61:53).

Međutim, u posljednjoj četvrtini došlo je do pada u igri ''Studenata'', dok su Rožajci napokon pronašli pravi napadčki ritam, pa su parcijalom 15:26 napravili preokreti i spakovali dva boda za Rožaje.

U redovima pobjednika sa 19 poena i 15 skokova najbolji je bio Amerikanac Evan Lamar, a pratili su ga Drašković sa 22 i Nurković sa 20 pogodaka.

U timu domaćina istakli su se Mirotić sa 22 poena, Bogojević sa 20 i Nikaljević sa 15.