Stršljen sjajnim posljednjim kvartalom srušio Mogren

Napisao:  Pročitano 1231 puta nedelja, 12 novembar 2017 17:19

Košarkaši Stršljena savladali su u 3. kolu Prve B crnogorske lige ekipu budvanskog Mogrena rezultatom 75:64.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj borbi, ali je domaćin ipak pošao na odmor sa prednošću od 3 poena (42:39).

U nastavku igre Mogren je minimlno riješio u svoju korist treću dionicu i smanjio zaostatak na 2 poena (61:59).

Sjanu poslednju četvrtinu odigrao je Stršljen, goste je sveo na svega 5 poena, dok je domaćin ubacio 14, i na kraju zasluženo slavio rezultatom 75:64.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Amerikanac Džordan sa 19 poena, a pratio ga je njegov zemljak Franko Domingez sa 16 poena, dvocifreni su još bili Živković sa 12 i Alen Rugovac sa 11.

U poraženom timu Aranitović je ubacio 20, a pratio ga je Božović sa 15 poena, dok je Mijović dodao 10.