Juniorska liga: Nikšićki derbi načinje 4. kolo

Napisao:  Pročitano 515 puta četvrtak, 19 oktobar 2017 17:44

Nikšićkim derbijem između Sutjeske i Anagastuma u petak veče biće otvoreno 4. kolo Prve juniorske lige Crne Gore.

Samo jedan meč biće odigran u subotu, 4 u nedjelju, dok će rundu u srijedu zaključiti Jedinstvo i Studentski centar.

Podsjetimo se rezultata 3. kola, pogledajmo parove 4. i aktuelnu tabelu:

3. kolo

TEODO - slobodan

KK DANILOVGRAD – KK PLJEVLJA                     78:80 (21:24, 19:20, 23:21, 15:15)

Sudije: D. Šanjević, S. Vuković, M. Kuvelja             Delegat: T. Brajković                       

KK MORNAR – KK LOVĆEN 1947                                   83:63 (   4:16, 30:16, 28:16, 21:15)

Sudije: Z. Radulović, K. Bajrović, P. Đikanović       Delegat: L. Dakić                             

KK PRIMORJE 1945 – JUNIOR                            93:92 (16:21, 19:19, 21:22, 25:19, 12:11)

Sudije: M. Lakićević, V. Turčinović, R. Bubanja     Delegat: S. Ivanović                         

KK ULCINJ – KK SUTJESKA                                              66:108 (17:27, 24:24,   9:36, 16:21)

Sudije: M. Lučić, I. Radinović, I. Krstović                Delegat: B. Vuksanović                               

KK ANAGASTUM – KK IBAR                                 60:59 (17:20, 16:15, 10:12, 17:12)

Sudije: E. Kajević, M. Pantović, D. Popović             Delegat: D. Backović                       

KK BUDUĆNOST VOLI – KK JEDINSTVO                        81:47 (32:11, 16:11, 18:11, 15:14)

Sudije: K. Radinović, O. Pejović, S. Ćetković                       Delegat: V. Vukosavljević                           

KK STUDENTSKI CENTAR – KK CENTAR                      77:69 (12:13, 17:17, 29:20, 19:19)

Sudije: N. Popović, I. Lakićević, M. Gardašević      Delegat: A. Sekulović   

4. kolo                                

 

KK DANILOVGRAD – slobodan   

KK PLJEVLJA – KK CENTAR nedelja 22. 10. 2017. godine 15:00 SC ADA, Pljevlja

Sudije: I. Janjušević, M. Pantović, D. Popović         Delegat: B. Džogaz

KK JEDINSTVO – KK STUDENTSKI CENTAR srijeda 25. 10. 2017. godine 15:00 SC NIKOLJAC, Bijelo Polje

Sudije: B. Raičević, K. Bajrović, S. Kuburović         Delegat: D. Đurović

KK IBAR – KK BUDUĆNOST VOLI           nedelja 22. 10. 2017. godine 14:30 Dvorana na Bandžovom brdu, Rožaje

Sudije: K. Gušmirović, B. Šćekić, Dž. Ljuca             Delegat: Z. Nišavić

KK SUTJESKA – KK ANAGASTUM petak 20. 10. 2017. godine 21:30 Ekonomska škola, Nikšić

Sudije: E. Kajević, N. Orbović, B. Popović               Delegat: R. Perović

KK JUNIOR – KK ULCINJ nedelja 22. 10. 2017. godine 12:30 Kuća košarke, Donji Kokoti, Podgorica

Sudije: I. Kostić, I. Lakićević, M. Grujić                    Delegat: B. Vučinić

KK MORNAR – KK PRIMORJE 1945 subota 21. 10. 2017. godine 13:00 SC TOPOLICA, Bar

Sudije: Đ. Kićović, S. Kertbijev, M. Krivokapić       Delegat: M. Martinović

KK TEODO – KK LOVĆEN 1947 nedelja 22. 10. 2017. godine 14:30 SC ŽUPA, Tivat

Sudije: M. Lakićević, S. Vujičić, D. Damjanović       Delegat: B. Rašović

Tabela (br utakmica, pobjede, porazi, bodovi)

1. Budućnost 3 3 0 6
2. Sutjeska 3 3 0 6
3. Primorje 3 2 1 5
4. Anagastum 3 2 1 5
5. St. centar 3 2 1 5
6. Pljevlja 3 2 1 5
7. Mornar 2 2 0 4
8. Centar 3 1 2 4
9. Ulcinj 3 1 2 4
10. Ibar 3 1 2 4
11. Junior 2 1 1 3
12. Teodo 2 1 1 3
13. Lovćen 3 0 3 3
14. Danilovgrad 3 0 3 3
15. Jedinstvo 3 0 3 3