Juniorska liga: ''Studenti'' slavili u Pljevljima

Napisao:  Pročitano 844 puta nedelja, 08 oktobar 2017 18:20

U drugom kolu juniorske lige danas u Pljevljima istoimeni domaći klub poražen je od podgoričkog Studentskog centra rezultatom 79:87.

U prvom poluvremenu domaćin je održavao priključak za ornim gostima (41:46), ali je prevagu donijela treća dionica u kojoj su Podgoričani napravili parcijal 13:26 i pred posljednjih 10 minuta stekli 18 poena prednosti (54:72).

Pljevljaci su završnom kvartalu ublažili poraz, koji je na kraju stigao sa jednocifrenom razlikom - 79:87.

U pobjedničkoj ekipi istakli su se Marinović sa 23 poena i Jovanović sa poenom manje, a dvocifren je bio i Nedić sa 11 koševa.

Poraženi tim predvodili su Delić sa 15, Sokić sa 14, Furtula i Džogazović sa po 12 i Mršović sa 10.

Pljevlja - Studentski centar 79:87

Pljevlja: Stanimirović 1, Furtula 12, Delić 15, Sokić 14, Džogazović 12, Mršović 10, Šubarić 9, Terzić 6.

Studentski centar: Bulatović 3, Janjušević 2, Marinović 23, Vlahović 9, Jovanović 22, Nedić 11, Stajović 5, Radulović 8, Kojović 2, Ranković 2.