Superliga kadeta: Joksimovići donijeli pobjedu Limu protiv S.centra

Napisao:  Pročitano 462 puta nedelja, 13 maj 2018 20:53

Košarkaši Lima savladali su danas u Podgorici, u meču posljednjeg, 22. kola kadetske Superlige, ekipu domaćeg Studentskog centra, rezultatom 47:48 (10:10, 21:14, 11:7, 5:17).

U utakmici sa ekstremno malim brojem poena, odlučujuća je bila posljednja četvrtina, koju su Beranci dobili parcijalom 5:17.

U završnih 10 minuta prevagu su donijeli Joksimovići: Stefan je ubacio 10 poena svog tima, a Vasilije tri sekunde prija kraja meča oteo loptu protivniku koji je bio lansiran u kontranapad za trijumf.

Oni su bili i najbolji strijelci svog tima: Stefan je ubacio 17, a Vasilije 11 poena, a pratili su ih Milović i Iković sa po 9 i Šćepović sa poenom.

U ekipi posljednjeplasirane ekipe Superlige izdvojili su se Novaković i Ivanović sa po 12 pogodaka.

Ostali strijelci za S.centar: Titić 7, Vujačić 5, Janković 5, Kaluđerović 4, Redžepagić 2.