Juniorska liga: Primorje dobilo uzbudljiv meč u Rožajama

Napisao:  Pročitano 414 puta petak, 27 april 2018 10:29

Košarkaši Primorja savladali su juče u Rožajama ekipu Ibra u zaostalom meču 16. kola Prve juniorske lige Crne Gore, rezultatom 64:66 (14:10, 15:21, 11:16, 24:19).

Nakon izjednačenog prvog poluvremena (29:31), gosti su se odvojili u trećem kvartalu, stigavši do 7 poena viška (40:47).

Reakcija domaćih stigla je u posljednjih deset minuta, susret je uveden u neizvjesnu završnicu, u kojoj su se gosti iz Herceg Novog bolje snašli, upisavši dva boda.

Najbolji u timu pobjednika sa 28 poena bio je Radojković, a pratio ga je Danilović sa 16. U strijelce su se upisali i Ćurić (9), Prga (7) i Gardašević (6).

U sastavu Rožajaca istaklisu se Dabetić sa 23, Vesković sa 17 i Fetahović sa 13, a ostale koševe postigli su Cikotić (6) i Bralić (5).