Superliga kadeta: All Star lako sa Juniorom

Napisao:  Pročitano 436 puta sreda, 11 april 2018 11:01

Košarkaši podgoričkog All Star-a 2014 pobijedili su vršnjake i sugrađane iz ekipe Juniora sa ubjedljivih 86:57 (24:9, 36:22, 14:13, 12:13) u meču 17. kola kadetske Superlige, odigrane sinoć u sali Gimnazije ''Slobodan Škerović''.

Kokotovićevi puleni su u prvom poluvremenu bili izuzetno raspoloženi za igru: postigli su čak 60 poena i stekli prednost od 29 poena, pa je drugo poluvrijeme za njih predstavljalo puku formalnost protiv indisponiranog protivnika.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bili su Jovanović sa 24, Bulatović sa 17 i Petar Marković sa 12 pogodaka.

Ostali strijelci: Bogojević 8, Marković I. 8, Vukčević 6, Stojanović 4, Đikanović 3, Grbović 4.

U poraženoj ekipi vrijedni pomena su učinci Vučeljića, autora 22 poena i Pejovića koji ih je dodao 13.

Ostali strijelci: Savović 7, Vlahović 5, Popović 3, Ivanović 4, Ćetković 1, Kerkez 2.