Superliga kadeta: As u poslednjoj četvrtini prelomio protiv S.centra

Napisao:  Pročitano 323 puta nedelja, 11 mart 2018 14:12

Košarkaši hercegnovskog As-a savladali su juče u Podgorici ekipu Studentskog centra u susretu 11. kola kadetske Superlige, rezultatom 60:69.

Nakon 30 minuta igre domaćin je imao 4 poena prednosti (52:48), ali je u posljednjih 10 minuta ostao bez energije, dok su gosti podigli nivo igre i parcijalom 21:8 riješili pitanje pobjednika.

U timu pobjednika sa po 16 poena istakli su se Njegovac i Pavićević, a po 11 su ih ubacili Janjić i Tičić.

U poraženoj ekipi istakao se Vujičić sa 17, a podršku je imap u Titiću, autoru 14 i Vlahoviću strijelcu 10 pogodaka.

S. centar - As 60:69 (18:14, 15:20, 16:14, 8:21)

S.centar: Vujičić 17, Titić 14, Vlahović 10, Redžepagić 3, Novaković 2, Janković 4, Ivanović 8, Vujačić 2.

As: Komlen 6, Janjić 11, Pavićević 16, Tičić 11, Radanović 7, Pavlović 2, Njegovac 16.