Superliga kadeta: Budućnost ubjedljiva protiv Mornara

Napisao:  Pročitano 543 puta nedelja, 18 februar 2018 16:05

Košarkaši Budućnosti pobijedili su vršnjake iz Mornara u derbi meču 6. kola kadetske Superlige rezultatom 104:71.

Barani su u prvom poluvremenu održali kakav-takav priključak sa aktuelnim šampionima (50:40), koji su u nastavku dodali gas i ubjedljivo trijufmovali.

Najbolji u timu pobjednika bili su Milošević sa 21, Žugić sa 15, Marinović sa 14, Kojičić sa 13 i Karadžić sa 10 poena.

U gostujućem sastavu izdvojili su se Dragojević sa 23, Vesković sa 19 i Stanišić sa 15 pogodaka.

Budućnost - Mornar 104:71 (26:25, 24:15, 22:17, 32:14)

Budućnost: Marinović 14, Kojičić 13, Žugić 15, Karadžić 10, Rakočević 8, Folić 8, Milošević 21, Jevrić 7, Pešić 6, Radetić 2.

Mornar: Vreteničić 4, Dragojević 23, Vesković 19, Stanišić 15, Šukurica 6, Bjelić 1, Vujošević 2, Glendža 1.