Superliga kadeta: Sutjeska trijumfovala u Bijelom Polju

Napisao:  Pročitano 440 puta sreda, 07 februar 2018 20:08

U 4. kolu kadetske Superlige ekipa nikšićke Sutjeske porazila je u Bijelom Polju domaće Jedinstvo rezultatom 68:90.

Bjelopoljci su u prvom poluvremenu bili ravnopravan rival (36:36), ali su se Nikšićani raspucali u nastavku, stekavši do kraja treće dionice 18 poena prednosti (47:65), nakon čega su u posljednjih 10 minuta bez problema konotrolisali ritam meča.

Najbolji u timu pobjednika bili su Pavlović sa 26, Višnjić sa 24 i Vuković sa 15 poena.

U ekipi domaćina izdvojili su se Kljajević sa 20, Kovačević sa 17 i Korać sa 12.

Jedinstvo - Sutjeska 68:90 (13:24, 23:12, 11:29, 21:25)

Jedinstvo: Madžgalj 6, Kljajević 20, Veličković 8, Kovačević 17, Korać 12, Zejak 2, Višnjić 3.

Sutjeska: Višnjić 24, Vuković 15, Pavlović 26, Vujović 7, Varajić 7, Čučković 5, Mušikić 4, Kaluđerović 2.