Superliga kadeta: Mornar u posljednjoj dionici srušio otpor Lima

Napisao:  Pročitano 542 puta utorak, 06 februar 2018 23:15

Košarkaši barskog Mornara savladali su u meču 4. kola kadetske Superlige odigrane u Beranama ekipu domaćeg Lima rezultatom 80:87.

Barani su nakon uvodne dionice stekli poen viška (21:22), da bi do odmora zalihu uvećali za 7 poena (43:51).

U nastavku susreta domaćin je odreagovao i do kraja trećeg kvartala poravnao rezultat (65:65), ali su favorizovani gosti u posljednjih 10 minuta ponovo uspostavili kontrolu, upisavši svoj 4. superligaški trijumf.

Najefikasniji u timu pobjednika bili su Vesković i Dragojević sa 35, odnosno 32 poena, a najbolje ih je ispratio Vujošević sa 11.

U ekipi domaćina najbolji je bio Trifunović sa 21 poenom, Milović ih je ubacio 15, Osmajlić 13, a Joksimović 10.

Lim - Mornar 80:87 (21:22, 22:29, 22:14, 15:22)

Lim: Milović 15, Joksimović 5, Trifunović 21, Joksimović S. 10, Osmajlić 13, Iković 8, Radičević 6, Zonjić 2.

Mornar: Dragojević 32, Vesković 35, Bjelić 2, Vujošević 11, Stanišić 3, Vreteničić 4.