Juniorska liga: ''Studenti'' položili ispit u Bijelom Polju

Napisao:  Pročitano 474 puta subota, 03 februar 2018 17:05

Košarkaši Studentskog centra savladali su danas u Bijelom Polju vršnjake iz Centra rezultatom 71:83 u okviru 18. kola Prve juniorske lige Crne Gore.

Do kraja prvog poluvremena vodila se ravnopravna borba (40:42), a gosti iz Podgorice su u nastavku ubacili u veću brzinu i do kraja trećeg kvartala stekli 6 poena viška (57:63), da bi u završnih 10 minuta duplirali razliku i trijumfovali rezultatom 71:83.

Najefikasniji u pobjendičkoj ekipi bio je Jovanović sa 18 poena, a uz njega su se istakli Bulatović i Ranković sa po 16, te Nedić sa 10.

U ekipi domaćina po 18 pogodaka u postigli su Peković i Konatar, 16 ih je dodao Heldić, a 15 Čović.

Centar - S.centar 71:83 (24:20, 16:22, 17:21, 14:20)

Centar: Vojnović 4, Peković 18, Konatar 18, Čović 15, Heldić 16.

S.centar: Jovanović 18. Bulatović 16, Vlahović 6, Ranković 16, Radulović 3. Vuković 2, Stajović 6, Simić 6, Nedić 10.