Juniorska liga: Mornar slavio protiv Jedinstva

Napisao:  Pročitano 837 puta nedelja, 03 decembar 2017 23:48

Juniori Mornara prekinuli su niz od pet uzastopnih mečeva bez pobjede (poraz od S. centra u juniorskoj ligi CG i 4 u ABA ligi) savladavši danas u Baru ekipu Jedinstva u sklopu 10. kola Prve juniorske lige rezultatom 83:69.

Posljednjeplasirani Bjelopoljci su dugo odlijevali favorizovanim Baranima, ali su položili oružje u posljednjoj dionici.

Mornar je prvo poluvrijeme riješio u svoju korist 42:35, a razlika od 7 poena ostala je do 30. minuta.

Ipak, u posljednjoj su Mitrovićevi puleni dodali gas i upisali važnu pobjedu.

Najefikasniji u timu pobjednika bio je Milošević sa 20 poena, a 16 ih je dodao Šušter.

U ekipi Jedinstva blistao je Vučinić sa 27 poena, a najbolju podršku imao je u Mrdaku (14) i Pavićeviću (11).

Mornar - Jedinstvo 83:69

Mornar: Milošević 20, Šušter 16, Šuša 6, Petrić 8, Živanović 9, Popović 4, Karamanaga 7, Marljukić 8, Cenović 5.

Jedinstvo: Pavićević 11, Mrdak 14, Vučinović 27, Hadžikić 7, Kovačević 6, Raičević 2, Sadiković 2.