Juniorska liga: U nedjelju 4 meča, jedan u ponedjeljak, dva odložena

Napisao:  Pročitano 754 puta petak, 10 novembar 2017 10:16

Protekle sedmice odigrano je 6 utakmica Prve juniorske lige Crne Gore, dok je meč između Ibra i Centra odložen. U nedjelju 12. novembra na programu su 4 meča, peti će biti održan u ponedjeljak, dok će utakmice između Centra i Sutjeske, te Jedinstva i Ibra biti održane naknadno.

Nakon 6 odigranih kola na vrhu tabele je neporažena Budućnost, a prati je Mornar, koji takođe nema poraz, ali ima meč manje. Slijedi Sutjeska, koja ima samo jedan neuspjeh.

Podsjetimo se prošlonedjeljnih rezultata, pogledajmo parove i satnice predstojećeg kola i trenutno stanje na tabeli.

kk pljevlja – kk jedinstvo                            81:67 (   9:12, 19:19, 29:17, 24:19)

Sudije: I. Janjušević, M. Pantović, D. Popović         Delegat: B. Džogaz

kk ibar – kk centar je odložena. Termin odigravanja će biti blagovremeno objavljen.

Sudije: B. Raičević, B. Šćekić, Dž. Ljuca                  Delegat: Z. Nišavić

kk sutjeska – kk studentski centar        87:61 (18:14, 24:12, 24:16, 21:19)

Sudije: N. Popović, S. Kertbijev, S. Kuburović       Delegat: M. Pantović

kk junior – kk budućnost voli                   68:111 (27:22, 19:32, 10:23, 12:34)

Sudije: K. Radinović, M. Grujić, N. Trifunović       Delegat: B. Vučinić

kk mornar – kk anagastum                         95:69 (21:17, 26:19, 21:15, 27:18)

Sudije: Z. Radulović, R. Bubanja, I. Krstović          Delegat: A. Sekulović

kk teodo – kk ulcinj                                        79: 84 (24:16, 13:21, 20:21, 22:26)

Sudije: S. Vujičić, N. Fulurija, V. Lepetić                 Delegat: B. Rašović

kk danilovgrad – kk primorje 1945        67: 51 (24:13,   8:15, 20:13, 15:10)

Sudije: V. Turčinović, N. Orbović, M. Krivokapić  Delegat: T. Brajković

 

VII KOLO 

kk pljevlja – kk lovćen 1947 nedelja 12. 11. 2017. godine 16:00 SC „ada“, Pljevlja

sudije: E. Kajević, I. Lakićević, S. Ćetković             Delegat: D. Đurović

kk ulcinj – kk danilovgrad nedelja 12. 11. 2017. godine 12:00 SC BRATSTVO-JEDINSTVO, Ulcinj

sudije: M. Lučić, I. Kostić, D. Damjanović               Delegat: R. Božović

kk anagastum – kk teodo nedelja 12. 11. 2017. godine 15:00 Ekonomska škola, Nikšić

sudije: Z. Radulović, D. Šanjević, M. Kuvelja          Delegat: B. Kasalica

kk budućnost voli – kk mornar ponedeljak 13. 11. 2017. godine 17:00 Kuća košarke, Donji Kokoti, Podgorica

sudije: M. Lakićević, K. Bajrović, P. Đikanović       Delegat: T. Brajković

kk studentski centar – kk junior nedelja 12. 11. 2017. godine 12:30 Ekonomska škola, Podgorica

sudije: Đ. Kićović, I. Radinović, B. Popović             Delegat: V. Vukosavljević

Termin utakmice kk centar – kk sutjeska će biti naknadno određen

sudije: K. Gušmirović, S. Vuković, M. Gardašević  Delegat: D. Drobnjak

Termin utakmice kk jedinstvo – kk ibar će biti naknadno određen

sudije: B. Raičević, B. Šćekić, Dž. Ljuca                   Delegat: Z. Nišavić

Tabela:

1. Budućnost 6 6 0 12

2. Sutjeska 6 5 1 11

3. Mornar 5 5 0 10

4. Studentski Centar 6 4 2 10

5. Primorje 6 3 3 9

6. Anagastum 6 3 3 9

7. Centar 5 3 2 8*

8. Pljevlja 5 3 2 8

9. Ulcinj 6 2 4 8

10. Junior 5 2 3 7

11. Lovćen 5 2 3 7

12. Teodo 6 1 5 7

13. Danilovgrad 5 1 4 6

14. Ibar 5 1 4 5*

15. Jedinstvo 5 0 5 5

*utakmica manje