Juniorska liga: Pljevlja uspješna protiv Jedinstva

Napisao:  Pročitano 612 puta nedelja, 05 novembar 2017 18:02

Košarkaši Pljevalja savladali su večeras na svom terenu ekipu Jedinstva u meču 6. kola Prve juniorske lige Crne Gore rezultatom 81:67.

Odlučujuću razliku Doderovićevi puleni napravili su u trećoj dionici, kada su iz minusa koji su ''dovukli'' iz prvog poluvremena (28:31), stigli do prednosti od 9 poena (57:48).

U posljednjoj četvrtini domaći su brzo stigli do dvocifrenog viška, koji su zadržali do posljednje sirene.

Najefikasniji u timu pobjednika bio je Džogazović sa 29 poena, a pratili su ga Mršović sa 15 i Šubarić sa 14.

U timu iz Bijelog Polja izdvojili su se Sadiković sa 20, Raičević sa 13 i Mrdak sa 10 koševa.

Pljevlja - Jedinstvo 81:67 (9:12, 19:19, 29:17, 24:19)

Pljevlja: Terzić 3, Džogazović 29, Mršović 15, Delić 9, Furtula 8, Šubarić 14.

Jedinstvo: Pavićević 6, Sadiković 20, Mrdak 10, Vučinić 8, Kovačević 6, Raičević 13, Hadžikić 4.